Jeśli chcesz podarować wyjątkowej kobiecie, wyjątkowy i niezapomniany prezent na dzień kobiet, to może zainteresują cię propozycję książkowe podane poniżej. Książki te spodobają się każdej kobiecie, więc stanowią one idealny pomysł na prezent na dzień kobiet

A może ty i ja- Roni Loren

Według Andi Lockley autorkę bestsellerowego horroru i podcastu kryminalnego świat jest budzący grozę i niebezpieczny. Dlatego zawsze pamięta, żeby zamknąć drzwi i mieć w torebce puszkę z gazem pieprzowym. Co gorsza, jej nowy sąsiad był ponury i hałasował w środku nocy… Były strażak Hill Dawson nie mógł spać. Po ciężkich urazach w akcji ratunkowej musiał uporać się ze swoimi emocjami. Hill miał wrażenie, że utknął, więc spróbował zebrać się w sobie i przemyśleć, co robić dalej. Nie mógł pozwolić, by rozproszyła go ładna rudowłosa dziewczyna, która mieszkała za ścianą. Jednak, gdy ktoś włamał się do mieszkania Andy’ego, Hill nie mógł nie odegrać głównej roli. Wkrótce między dwoma bohaterami tworzy się krucha więź. Kiedy Andy i Hill przezwyciężają swoje lęki i odzyskują wiarę w siebie… i miłość, początkowy związek sąsiedztwa może się jeszcze zacieśnić.

Lady Jayne zaginęła- Joanna Davidson Politano

Ojciec Aurelie Harcourt zmarł w więzieniu dla dłużników, pozostawiając córce jedynie słynny literacki pseudonim i zamożną rodzinę, której nigdy nie poznała. Krewni nie byli entuzjastyczni, a nawet niechętnie przyjęli dziewczynę. Wydaje się, że tylko nielicznym domownikom podoba się jej przybycie.  Nie mając innego pomysłu na życie, Aurelie próbuje znaleźć się w fatalnej rodzinie i poznać zasady społeczne wyższych sfer. Równocześnie postanowiła kontynuować pisanie swojej ostatniej powieści, powieści o tajemniczym zniknięciu matki, pod pseudonimem ojca. Ale żeby go zakończyć, będzie musiała odkryć prawdziwą historię ukrytą w murach tego zamku. Wspaniały debiut literacki Joanny Davidson Politano, którego akcja rozgrywa się w wiktoriańskiej Anglii, urzeka czytelników oryginalną historią, stylową oprawą i żywym kreowaniem postaci.