Od ponad dziesięciu lat spotykamy się na plenerach, warsztatach i twórczych spotkaniach oddając się naszej wspólnej fotograficznej pasji. Wygrzewaliśmy się już w termalnych źródłach Islandii, poznawaliśmy meandry weneckiego Canale Grande, byliśmy w Lizbonie, Berlinie, Rzymie Barcelonie na Sycylii w Nowym Jorku i Atlantic City.

Nadrzędnym celem naszych spotkań jest poszerzanie praktycznej i teoretycznej wiedzy z zakresu Fotografii, esencją zaś spotkanie ludzi dzielących podobną pasję. Wspólnie podróżujemy, wymieniając doświadczenia, po to by nadać naszym fotografiom nowe znaczenia i dodać im odrobinę urody.

Niezależnie od wieku czy posiadanych umiejętności, nasze warsztaty inspirują, wskazują nowe ścieżki, pobudzają ukryty potencjał, zaspokajają ciekawość i osobiste aspiracje. Zapraszamy zarówno początkujących jak i doświadczonych, niejednokrotnie pamiętających zapach fotograficznej ciemni.

Fotografując w podróży, skupiamy się przede wszystkim na fotografii ulicznej oraz dokumencie. Dużą wagę przywiązujemy także do portretu. Każdego dnia, przeglądając nasze fotografie, pogłębiamy wiedzę z zakresu edycji, budujemy autorskie opowieści, dodatkowo poznając tajniki programu Adobe Lightroom.

Całości dopełnia dobra zabawa, lokalna kuchnia, do której lubimy „zajrzeć” oraz kieliszek czerwonego wina.

Regulamin warsztatowy


Basic RGB
Od lat warsztaty OPEN YOUR EYES wspiera firma FUJIFILM Polska dając możliwość ich uczestnikom zapoznać się z jej produktami fotograficznymi.


Organizujemy także spotkania indywidualne oraz warsztaty fotograficzne dla firm, szkół i domów kultury. Wszelkie informacje dotyczące programu warsztatów, terminów, ilości uczestników oraz innych warunków współpracy uzgadniamy indywidualnie.